Ahmet Kandemir Gözüyle İsmail Koncuk - Haber Pes

SON DAKİKA

Ahmet Kandemir Gözüyle İsmail Koncuk

6 Aralık 2017, 14:59 138 kişi okudu Ahmet Kandemir Gözüyle İsmail Koncuk

Türk Eğitim-Sen Osmaniye İl Başkanı Ahmet Kandemir gözüyle; İsmail KONCUK.

Ahmet Kandemir Gözüyle İsmail Koncuk..

İsmail KONCUK, Bizim için sadece bir Genel Başkan değildir. Mücadeleci ruhu, kararlılığı, azmi, duruşu… ama en önemlisi samimiyetiyle bir Lider ve daha da önemlisi o bizim abimizdir. Türkiye Kamu-Sen’ in genel başkanı, sendikacılığın Dede Korkut’udur.
Türkiye Kamu-Sen ise; memurluğun 57. Alay’ ı, Nusret Mayın Gemisi’dir. Türkiye Kamu-Sen sadece sendikal örgütlenme değil her şeyden önce bir şeref hareketidir. Türkiye Kamu-Sen; gönüllerde alev alev yanan, volkan volkan devrilen, bayrak bayrak dalgalanan bir sevdadır. Hakkâri’ de, Kars’ ta ne dediyse Edirne’ de, Artvin’ de onu söyler. Türkiye Kamu-Sen küçülmeden büyüyenlerin sendikasıdır. Sevdamız Türkiye, kavgamız ise ekmektir. Türkiye Kamu-Sen, Türkiye dir!

Türk Eğitim Sen ise Türkiye Kamu Sen’in amiral gemisidir.

Savaşa düğün hevesi ile gidenlerin, geri dönmeyi hiç düşünmeyenlerin, namusu, şerefi ve haysiyeti için al bayrağı kefen bilenlerin, vatan ve millet uğruna toprağa gözünü kırpmadan düşenlerin, bayrak gönderden inmesin diye kendini siper edenlerin adresidir Türk Eğitim Sen.

Bu çatı altında, Menfaatleri ve korkuları için mevzi alanlara inat, Milli değerleri ve ülkesi adına dik duruş sergileyerek beraber yürüdüğümüz her insanın elinden öpmek bizim işin bir şereftir.

Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, bu devlet var oldukça, sizin gibi kendisini davasına adamış kahramanlar oldukça, Türk Eğitim Sen de var olacaktır.

Muhterem hanımefendiler ve beyefendiler.
İsmail KONCUK’la yol arkadaşlığı bize şereftir.

Ve yine İsmail KONCUK der ki; “Dava adamı iddia adamıdır. İddia adamı olmayanın dava adamlığı asla kabul edilemez. Dolayısıyla dava adamı olacaksınız. Herkesle buluşacağız, herkese anlatacağız ama önce varsa bilgi eksikliğimizi tamamlayıp, daha donanımlı hale geleceğiz, insanları etkileyecek şekilde bilgi seviyesine ulaşacağız. Bilmeden kimseyi etkileyemeyiz. Bilen insan herkesi etkiler. Bu nedenle bütün arkadaşlarımızın, kendilerini en yetkin insan olarak yetiştirmeleri son derece önemlidir. Köhneleşmenin önüne geçmek için bunu yapmak zorundayız. Bilmek, öğrenmek, anlatmak, ikna etmek… Bunlar bir takım gibidir, birbirinden ayrılmaz.” der.


Haber Pes Google Play

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Haber Ara

BUGÜNÜN KÖŞE YAZILARI

Ahmet Hakan: İlahi Hulusi Akar, keşke yanı başınıza kadar sızan hainleri ayırt etmesini bilebilseydiniz

TURAN TOGAY

Al hüviyetimi ver şahsiyetimi!

HAŞMET BABAOĞLU

Melahat Köprüsü

ENGİN ARDIÇ

Copyright © 2017. Haber Pes

Sıradaki haber
İşte Zarrab’ın ABD’yle yaptığı iş birliği anlaşmasının maddeleri

New York'ta görülmekte olan, Zarrab davası olarak başlayıp, “Mehmet Hakan Atilla” davasına dönüşen davanın yargıcı Richard Berman'ın kararıyla üzerindeki gizlilik...

Kapat